Ventilatsiooniseadmed, ventilatsioonisüsteemid
Kuvatakse: 139

Telefon päringuteks:

Dmitri+372 5887 6106, dmitri.torm@vilpra.ee

Ventilatsiooniseadmed, ventilatsioonisüsteemid

Kuvatakse: 139
Näita rohkem

Ilma pideva värske õhu juurdevooluta ei saa te end suurepäraselt tunda, seetõttu on kaasaegsed ventilatsioonisüsteemid üks olulisemaid lahendusi, millele peaksite pöörama erilist tähelepanu. Kaasaegseid hooneid iseloomustab kõrge hermeetilisus, mis tagab hoone kõrge energiatõhususe. Hermeetilistesse ruumidesse koguneb niiskust ja see on parim keskkond hallituse tekkimiseks. Ainus viis nende probleemide vältimiseks on efektiivne soojustagastusega ventilatsioon. Selle tagavad õhu rekuperaatorid.

Värske õhu eest hoolitsemine siseruumides on lihtne ja mugav. Kasutage neid võimalusi, mida pakuvad kaasaegsed ventilatsioonisüsteemid. Kui soovite tagada oma ruumides kvaliteetse õhuringluse ja täita need värske õhuga, on kasulik hoolitseda ventilatsiooni eest. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad automatiseerida kõiki ventilatsiooniprotsesse ja luua ruumides optimaalne mikrokliima.
Õhusüsteemide valimisel on oluline põhjalikult uurida seadme kõiki tehnilisi omadusi, veendumaks, et need sobivad teile. Kui teil on küsimusi või ebaselgusi, võtke meiega ühendust ja me nõustame teid valiku tegemisel meeleldi.
Kui otsustate paigaldada rekuperatsioonisüsteemi, siis peate läbi mõtlema järgmised peamised asjad:
- kas seal on koht rekuperaatori paigaldamiseks (tavaliselt on selleks katlaruum, garaaž või abiruumid);
- kas on võimalik paigaldada õhukanalid.
Vilpra tootevalikust leiate kõrgete ekspluatatsiooninäitajatega tuntud tootjate seadmeid, mis kohanduvad ostja individuaalsete nõudmistega. Usaldusväärsed ventilatsiooniseadmed saab paigaldada erineva suurusega ruumidesse, tagades kvaliteetse õhuringluse.