Konditsioneerid
Kuvatakse: 41

Telefon päringuteks:

Andres +37257870019, andres.junkur@vilpra.ee

Konditsioneerid

Kuvatakse: 41
Näita rohkem

Tänu oma multifunktsionaalsusele sobivad kliimaseadmed kasutamiseks aastaringselt. Nendega saab mitte ainult suvel ruume jahutada, vaid ka külmal aastaajal kütta ja see aitab oluliselt küttekulusid kokku hoida.
Soovitame teil osta kaasaegseid ja kvaliteetseid konditsioneere. Siit leiate erinevate tehniliste omadustega kodumajapidamises või äris kasutatavaid kliimaseadmeid, õhk-õhk soojuspumpasid. Pakume parimaid tooteid ning Hiinas valmistatud kvaliteetseid GREE electric appliances kliimaseadmeid. Hoolitseme kõrge kvaliteedi ja laia valiku eest, seega tagame, et meie juurest leiate ainult kõige usaldusväärsemad, maailmakuulsate tootjate tooted, mis vastavad peaaegu kõigi inimeste vajadustele.
Professionaalsed konditsioneerid aitavad luua kinnises ruumis soovitava mikrokliima. Erinevate tehniliste omadustega kodumajapidamises kasutatavad kliimaseadmed ja õhk/õhk soojuspumbad kohanduvad kliendi individuaalsete vajadustega ja eluruumi nõuetega. Teeme koostööd aja jooksul kontrollitud partneritega, kes suudavad tagada kliimaseadmete kõrge jõudluse, seadmete lihtsa hoolduse ja usaldusväärse pikaajalisuse.