Ahjud
Kuvatakse: 137

Ahjud

Kuvatakse: 137
Näita rohkem

Tarnitakse erineva võimsusega malm-, teras- ja akumulatsiooniahjud. Nende ahjude kohandamiseks interjööriga saate valida paljude erinevate disainilahenduste ja erineva klaasikuju vahel, mis vastavad igaühe vajadustele. Samuti pakume ECO DESIGN standarditele vastavaid kaminamudeleid, mis säästavad ning kaitsevad keskkonda ja loodust.
Soovijad saavad lihtsasti ja mugavalt osta tooteid esitades tellimuse internetis. Kõikidele kaminatele ja ahjudele kehtib pikaajaline garantii. Paigaldage oma interjööri sobiv ahi ja looge endale meeldiv keskkond. See on parim investeering veelgi suurema kodumugavuse loomiseks ja suurepärase soojuse tagamiseks!
Ahi on suurepärane valik neile, kes soovivad väikest valgus- ja soojusallikat ilma keeruliste paigaldustööde ja investeeringuteta. Ahju saab paigutada igasse ruumi, kus selle saab ühendada suitsulõõri. Ahjud on saadaval erineva suuruse, kuju, võimsuse ja viimistlusega: värvitud, seebi- või liivakivi ja keraamikaga. Nii nagu iga kütteseadme valimisel, tuleb ka siseruumidesse paigaldamise otsustamisel pöörata tähelepanu selle võimsusele, tootmismaterjalile (teras või malm), klaasi kujule (sirge, kumer, nurgeline), viimistlusmaterjalile ja värvile.