Kaminad
Kuvatakse: 101

Kaminad

Kuvatakse: 101
Näita rohkem
Kes ei unista sellest, et veeta õdus talveõhtu kodus kamina ääres? Maitsekalt ehitatud kaminad kaunistavad kodukeskkonda ja aitavad luua väga hubase õhkkonna. Kui ka Sina unistad sellest, siis saad selle unistuse lihtsalt reaalsuseks muuta!
Kaminad on valmistatud terasest või malmist. Malmkaminad soojenevad kiiresti, soojus kiirgab tõhusalt seinte kaudu keskkonda, mistõttu toatemperatuur tõuseb väga kiiresti. Terasest kaminad ei ole nii kuumakindlad, rohkem tuleb tähelepanu pöörata kasutatavale kütusele, soojus jääb kaminasüdamikku. Sageli kaetakse tulekolle vermikuliit- või šamotttellistega, mis kaitsevad siseseinu kuumuse ja deformatsiooni eest. Nõuetekohase hoolduse korral kestab teraskamin täpselt sama kaua kui malmist kaminasüdamik.
p style="text-align:justify">Lai valik kaminaid aitab ellu viia kõige nõudlikumad ja eksklusiivsemad interjöörilahendused. Pakume erineva disainiga U-kujulisi, L-kujulisi, kahepoolseid, kolmepoolseid, kumer-, prisma- ja sirge klaasiga kaminaid.
Pakkumistest leiab levinud teras- või malmist kaminasüdamiku, aga ka eksklusiivse disainiga elektri- ja biokaminad.
Keskkonda ja loodust säästes ja kaitstes pakume ECO DESIGN standarditele vastavaid kaminamudeleid.
Nüüdsest rõõmustab hubane kodukamin Sinu, Sinu lähedaste ja külaliste südameid. Osta uus ja stiilne kamin – tegemist on suurepärase investeeringuga kodu harmooniasse ja hubasusse.