Tehkem koostööd

Leedu turul oleme tegutsenud juba 1992. aastast. Meil on laitmatu maine ja selle aja jooksul on meil kogunenud palju erialaseid kogemusi ning teadmisi, mida püüame jagada oma klientidega. Meie professionaalsed töötajad aitavad Teil välja valida ja kombineerida kõige sobivamad kaasaegsed kliima- ja ventilatsioonisüsteemid, alternatiivenergia seadmed - soojuspumbad, päikeseelektrijaamad. Vajaliku toote, mis vastab kõigile vajadustele või disainiga seotud ootustele, saame tellida tootja kataloogist.

Kaupade tarnijad on meie pikaajalised ja usaldusväärsed partnerid, kellega oleme tihedat koostööd teinud juba palju aastaid. VILPRA müüb ainult väga kvaliteetseid seadmeid ning nende ostmisel saate olla kindlad, et ka pärast garantiiaja lõppu saate vajadusel tellida kõiki vajalikke varuosasid. Tippkvaliteet ja laitmatu teenindus on meie ettevõtte väärtused, millest juhindutakse ettevõtte asutamise hetkest.

Kutsume teid külastama Vilprose müügisalongi või pöörduma meie konsultantide poole - pakume Teile põhjalikke konsultatsioone seadmete tehniliste omaduste, rakenduse ja kasutusvõimaluste kohta, mis aitavad Teil valida välja seadmed, mis rõõmustavad kliente oma praktilisuse, mugavuse ja ökonoomsusega palju aastaid.

Meiega saate võtta ühendust:

Reti tee 8, Rae küla, 75312 Harjumaa, Estonia

Oleg Kiyanov
Tegevjuht / CEO
Mob.: +372 588 68577
oleg.kiyanov@vilpra.ee

Dmitri Torm
Müügijuht / Sales manager
Mob.: +372 5887 6106
dmitri.torm@vilpra.ee