Rekuperaatorid
Kuvatakse: 42

Telefon päringuteks:

Dmitri +372 5887 6106, dmitri.torm@vilpra.ee

Rekuperaatorid

Kuvatakse: 42
Näita rohkem

Meie tootevalikust leiate palju ülimalt kvaliteetseid rekuperaatoreid. Neid seadmeid toodavad sellised tuntud tootjad nagu Ensy ja Atrea, kellega oleme juba aastaid koostööd teinud. Tarnime erineva võimsusega rekuperaatoreid, mis sobivad erineva suuruse ja otstarbega ruumidesse.
Kasutage ära võimalus varustada ruumid kvaliteetse ventilatsiooniga. Kaasaegsed tehnoloogiad annavad võimaluse juurutada siseruumides kõige mugavamad mikrokliima automatiseerimislahendused.

Rekuperatsioon on ruumide tuulutamine, mille käigus suunatakse siseõhk välja ja väljast suunatakse ruumidesse sisse värske õhk. Rekuperatsioonisüsteem sobib suurepäraselt, kui soovitakse kokku hoida ja nautida ruumides värsket õhku. Kõik see nõuab kvaliteetset rekuperaatorit, mis tagab tõhusa ventilatsiooni ning värske soojendatud õhu tagastamise ruumi. Kasu on mitte ainult tavalise suurusega rekuperaatorist, vaid ka mini-rekuperaatorist. Rekuperatsioon ei ole keeruline protsess, see ei vaja palju hooldust, tarbib vähe elektrienergiat, töötab vaikselt.