Ventilatsioon ja konditsioneerimine
Kuvatakse: 250

Telefon päringuteks:

Dmitri +372 5887 6106, dmitri.torm@vilpra.ee

Ventilatsioon ja konditsioneerimine

Kuvatakse: 250
Näita rohkem

Usaldusväärsed ja kvaliteetsed ventilatsiooniseadmed tagavad maksimaalse mugavuse erinevate ilmastikutingimuste korral. Konditsioneerid mitte ainult ei jahuta, vaid ka soojendavad. See on suurepärane lahendus soojendamiseks üleminekuperioodide ajal, kuni põhiküte ei ole veel sisse lülitatud.
Kui otsustate kliimaseadme paigaldada, peate kõigepealt läbi mõtlema põhilised asjad:
- kui palju on jahutatavaid ruume;
- mis on tähtsam – ruumide jahutamine või soojendamine (kui aktuaalsem on soojendamine, siis soovitame valida õhk/õhk tüüpi soojuspumba);
- kas on sobiv koht välise osa riputamiseks (kui elate korteris, on vajalik naabrite nõusolek, kui vanalinnas, siis tuleb see kooskõlastada linnavalitsusega);
- mõelge juba eelnevalt läbi, kuhu riputatakse sisemine osa. Sisemine osa ühendatakse välimise osaga vasest torude ja juhtmetega, mis tuleb paigaldada ning ära peita. Seestpoolt peab olema kondensaadi äravool (väljapoole või kanalisatsiooni).
Vilpra tootevalikus on tuntud tootjate kliimaseadmed ja ventilatsiooniseadmed, mida saab hõlpsasti kohandada erinevate eluruumide vajadustele ja mida iseloomustavad erakordselt kõrged jõudlusnäitajad.